Pusulam Akademi 2005 yılından beri bir çok alanda farkındalık oluşturan, branş hizmeti veren, eğitim projeleri üreten, çağın öğrencilerine zihinsel ve duygusal alanda hizmet veren bir kuruluştur.

Akıl Oyunları, Robotik, Kodlama, Tasarım, Maker, Mekatronik, Dikkat Eğitimi, Bilsem Sınavlarına Hazırlık, Hafıza Teknikleri, Hızlı Okuma, , Go, Satranç ve  Bilişsel Beceriler branşlarında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Kurumumuz yıllara dayanan eğitim tecrübesi, işinde profesyonel olan deneyimli personeli, uzman kadrosu ve benzersiz eğitim içerikleri ile eğitim yapmaktadır.

Eğitim ortamlarımızı çağa uygun dizayn ediyoruz. Kullandığımız eğitim malzemeleri ve ekipmanlarımızı en yeni ve faydalı malzemelerden seçiyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz her eğitimde, çalıştığımız her projede  öğrenci ve veli memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Öğrencilerimiz ve velilerimizin mutlu olması ekip olarak bizi de mutlu ediyor.

Geçmiş deneyimlerimizden aldığımız güçle, çalıştığımız projeye bütünüyle hükmediyoruz ve yaptığımız işlerde kalite standartlarını en üst düzeyde sağlıyoruz.

Eğitim içeriklerimizi, eğitmenlerimizi ve yönetim ekibimizi sürekli güncel tutuyoruz. Sürekli olarak teknoloji ve eğitim dünyasındaki, yeni gelişmeleri kurumumuza entegre etmeye özen gösteriyoruz.

MÜKEMMEL BİR EKİP

CEBRAİL DURAN

Kurucu, Yönetici, Usta Eğitmen, Baş Hakem

TAZOF (Tüm akıl ve Zekâ Oyunları Federasyonu)  Usta Eğitmeni ve Baş hakemi. Pusulam Akıl Ve Zeka Oyunları Kulübünün Kurucu Başkanı. Akıl ve Zeka Oyunları üzerine akademik çalışmalar yapmakta. Özel ve devlet okullarına danışmanlık hizmeti vermektedir. Anadolu üniversitesi iktisat fakültesi kamu yönetimi bölümü mezunudur.

GÖKÇENUR GÖDEK

Uzman Psikolojik Danışman – Akıl ve Zeka Oyunları Eğitmeni, Koordinatör

Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun oldu. Üniversitede Toplum Gönülleri Vakfı’nın kaynak sorumlusu olarak görev aldı. Mezun olduğu yıl Eğitimde Psikolojik Hizmetler Master Programına kabul edildi. Master döneminde çocuklarda davranış bozuklukları, sınav stresi, fobiler, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu, sosyal kaygı alanlarında uzmanlaştı. Çocuklarla çalışırken Akıl ve Zeka Oyunları ile tanıştı. Şu an Pusulam Akademi’de Akıl ve Zeka Oyunları Koordinatörü ve Kurum Psikolojik Danışmanı olarak görev almaktadır.

AHMET ATAŞ

Bilgisayar Öğretmeni, Robotik ve Kodlama Uzmanı, Koordinatör, Web Uzmanı

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği mezunu. 3 boyutlu çizim, animasyon, web tasarım ve kodlama, robotik – kodlama alanlarında uzman. Akıl ve zeka oyunları, Robotik eğitmeni. Pusulam Akademide Robotik Kodlama koordinatörü olarak çalışmakta. Oyun programlama, Mobil programlama, Video içerik üretimi alanlarında da çalışmaları bulunmaktadır.

MEHTAP ÇİÇEK

Robotik, Kodlama, Tasarım, Akıl Ve Zeka Oyunları, Mekatronik Eğitmeni

Namık Kemal Üniversitesi Biyosistem Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Üniversitede TÜBİTAK Verimlilik Yarışması Elektrikli Araç Kategorisinde Güneşinoğlu Elektromobil takımında aktif olarak görev aldı. Bunun yanı sıra Jr.Tractacus takımında eğitmenlik yapıp FLL Hidrodinamik Suyun Yolculuğu temasıyla turnuvalarda derece elde etti. Aynı zamanda çeşitli tasarım ve yazılım programlarında bilgi sahibi olup kendisini geliştiriyor. Mezun olduğu yıl Tarımsal Makine sistemleri programında Yüksek Lisans öğrenimine başladı ve Tarımda Otomaston Sistemleri alanında çalışmalarını sürdürüyor. Şuan Pusulam Akademi’de Robotik,Kodlama ve Tasarım öğretmeni olarak görev almaktadır.

SEN DE ARAMIZA KATIL

“Mantık sizi A noktasından B noktasına götürür. Hayal gücü ise her yere.”

Albert Einstein

TOPLUMSAL FAYDA

Kulübümüz imkanlar elverdiği ölçüde sosyal sorumluluk projelerine, farkındalık etkinliklerine, global sorunların çözülmesine katkı sağlayan organizasyonlara katılım sağlamaktadır. Bunlarla beraber; Ulusumuzun insani kalitesini artırmak, eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak gibi amaçlarla, öğrencilere maddi destek veya öğretmenlere içerik – eğitim desteği sağlamaktadır.

YILLARIN DENEYİMİ

Kulüp ve ekip olarak, Robotik, Akıl ve Zeka Oyunları, Bilişsel Beceriler, Tasarım vb. alanlarda bir çok ortam, olay, birey ve topluluk deneyimleyen Pusulam Akademi; bu deneyimlerini diğer eğitimcilere aktarmayı bir görev bilmektedir. Bu bilinç kapsamında diğer kulüplere ve öğretmenlere danışmanlık hizmetleri kapsamında; içerik, eğitim ve malzeme desteği sağlamaktadır.

MEMNUN MÜŞTERİLER

Pusulam Akademi olarak müşterilerimizi, öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve iş ortaklarımızı sadece duymanın yetmeyeceğini onları dinlememiz ve anlamamız gerektiğini düşünüyoruz. Sorumluluklarımızın bilincinde olarak müşteri her zaman haklıdır sözünü kendimize düstur ediniyoruz. Kaliteyi her zaman en öncelikli değer olarak düşünüyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ