Kulüp Danışmanlığı

zahmetr

Pusulam Akademi olarak, Akıl ve Zeka Oyunları, Robotik & Kodlama, Tasarım & Maker, Bilişsel Beceriler gibi alanlarda faaliyet gösteren özel kulüplere, okullara ve benzeri kuruluşlara danışmanlık yapmaktayız. Bu danışmanlık kapsamında reklam çalışmaları, öğrenci takip ve kurs otomasyon desteği, içerik paylaşımı, müfredat geliştirme, eğitmen eğitimi, teknik destek, yazılım desteği, insan kaynakları desteği, malzeme desteği vb. hizmetler vermekteyiz. Aklınıza takılan her konuda bizi aramaktan çekinmeyin.

WHATSAPP İLETİSİM – SORUN CEVAPLAYALIM

Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi Kurulumu

Pusulam Akademi olarak Pusulam Eğitim Araçları bünyesinde; Akıl ve Zeka Oyunları atölyesi açmak isteyen  özel kulüplere, okullara ve benzeri kuruluşlara anahtar teslim şeklinde atölye kurulumları yapıyoruz.

SORUN CEVAPLAYALIM
E-TİCARET SİTEMİZİ ZİYARET EDİN

Robotik & Kodlama Atölyesi Kurulumu

Pusulam Akademi olarak Pusulam Eğitim Araçları bünyesinde; Tba yada Mekatronik atölyesi açmak isteyen  özel kulüplere, okullara ve benzeri kuruluşlara anahtar teslim şeklinde atölye kurulumları yapıyoruz.

SORUN CEVAPLAYALIM
E-TİCARET SİTEMİZİ ZİYARET EDİN

Maker- Tasarım (TBA) Atölyesi Kurulumu

Pusulam Akademi olarak Pusulam Eğitim Araçları bünyesinde; Maker atölyesi açmak isteyen  özel kulüplere, okullara ve benzeri kuruluşlara anahtar teslim şeklinde atölye kurulumları yapıyoruz.

SORUN CEVAPLAYALIM
E-TİCARET SİTEMİZİ ZİYARET EDİN

Atölye Ve Eğitim Malzemeleri Satışı

Sarf Malzeme Tedariki

Pusulam Akademi olarak Pusulam Eğitim Araçları bünyesinde; Atölyesi olan yada açmak isteyen kurumlara Akıl ve Zeka oyunları, Robotik  ve Mekatronik gibi  branşların eğitim kitleri ve eğitim malzemelerini kolayca temin etmelerini sağlıyoruz.

www.egitiminpusulasi.com E-Ticaret sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

SORUN CEVAPLAYALIM
E-TİCARET SİTEMİZİ ZİYARET EDİN

Z Kütüphane Kurulumu

Pusulam Akademi olarak Pusulam Eğitim Araçları bünyesinde; Z-Kütüphane (zenginleştirilmiş kütüphane) açmak isteyen  özel kulüplere, okullara ve benzeri kuruluşlara anahtar teslim şeklinde atölye kurulumları yapıyoruz.

SORUN CEVAPLAYALIM
E-TİCARET SİTEMİZİ ZİYARET EDİN