Robotis Play Eğitim Setleri

Robotis Play

Robotis Play robot seti sadece bir oyuncak olmaktan ziyade çocuğunuzun zihinsel gelişimini uyaracak; eğitici, eğlendirici, ilham verici, takılıp sökülebilir araba , rüzgar gülü ve farklı hayvanmaketlerini (parçaları) içeren bir settir. STEAM eğitimi için uygundur. Bu set ile çocuğunuz farklı bacak sayısına sahip hayvanların ve farklı mekanik yapıların hareketini robotik olarak gerçekleştirirken, hem eğlenceli vakitler geçirecek hem de analitik ve yaratıcı düşünme becerisini arttıracaktır. Paket içerisinde 6 eğlenceli model bulunmaktadır. Bu birbirinden ilginç modellerin doğru şekilde monte edilmesiyle hareketli hayvan modellerini ve rüzgargülü gibi mekanik modelleri elde etmiş olursunuz.

Öncelikle Robotis Play serisinin özelliklerine bir göz atalım:

Robotis Play farklı hayvanlara ve dinazorlara konfigüre edilebilir motorlu ve hareketli maketlerden oluşur. Bir oyun kiti içinde farklı birleştirme şekilleriyle 6 farklı maket oluşturulabilir. Robotis Play ile orman, okyanus ve dinazorlar gibi farklı temalar işlenmiştir. Bu şekilde çocuklar tema-bazlı tasarımlar yaparken farklı tecrübeler edinebilir ve yaratıcılıklarını geliştirebilirler. Robotis Play; Dinos, Pets gibi farklı setlere sahiptir. Modüler ve hareketli yapı : Robotis Play oyuncakları bir aktuatör kullanarak hareket yeteneği kazanırlar. Kendi kendine hareket yeteneği kazanan model oyuncaklar çocuğunuzun uzaysal algılamasını geliştirecektir. Batarya, aktuatör (motor ve dişli sistemi), switch gibi parçaların doğru şekilde bir araya getirilmesi ise çocuğunuzda ilişki kurma yeteğinin ilerlemesine hız kazandırır.

Robotis Play birçok farklı parçadan oluşur.

Bu parçaların bir araya getirilmesi, tekrar tekrar sökülüp takılabilmesi yoğunlaşma gerektiren bir iştir. Çocuğunuz oyuncak modellerimizle neşeli dakikalar geçirirken konsantre olabilme düzeyi de yükselecek, dikkat gerektiren işlerde başarı düzeyi artacaktır. Robotis, müşterilerine bütçe-dostu cep yakmayan ürünler sunmaya devam ediyor. Robotis Play , çocuğunuzda erken yaşlarda robotlara karşı heyecan uyandırmanın en iyi yoludur. Bu setle çocuğunuz hareket edebilen hayvan ve ayrıca rüzgargülü gibi robotik yapılarla tanışmış olacak. Kit, çok sayıda montaj elemanı ve işlemleri kolaylaştıran montaj kılavuzu ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Ayrıca indirilebilir, interaktif 3D montajlama talimatlarını ROBOPlus Design uygulamasında bulabilirsiniz. Robotis Play, Bluetooth 4.0 (BT-410) bağlantısına sahiptir.

R+ ile Programlama:

R+ Yazılımı, Robotis DREAM II School Set ürününü blok tabanlı programlayabilmek için tasarlanmıştır. Özel olarak tasarlanan bloklar CM-50 robot beyni ile tam uyumludur. R+ Yazılımı, Scratch deneyiminine göre daha konforlu bir arabirime sahiptir ve robotik programlama uygun fonksiyonları yerine getirecek özel blokları mevcuttur. R+ Yazılımı, Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirlebilmektedir. Not: R+Scratch de programlama da kullanılabilir; bunun için BT410 dongle ayrıca satın alınmalıdır. Montaj kılavuzunda, montajlanma adımları anlatılan robotlar: Yavru köpek (Tekerlek üzerinde hareket, uzaktan kontrol, çizgi izleme, çizgiden kaçma). Akrep (8 ayak üzerinde yürüme, uzaktan kontrol, çizgi izleme, ses ile konrol). Ayı (Titremeler ve ses ile bir bara tırmanır). Kuş (Eğim veya ışık algılama ile hareket eder). Rüzgargülü ( Tek tekerle hareket). Araba (Tekerlek üzerinde hareket,uzaktan kontrol. Robotis Play çocuğunuza alabileceğiniz en iyi hediyelerden biridir.

Program Detayları

Program ücreti Aylık 300 TL
Ders programı Haftada 1 gün 2 saat (Ayda toplam 8 saat)
Başvurabilecek yaş grupları Anasınıfı, İlkokul, Ortaokul, Lise
Uzaktan eğitime uyumlu mu ? EVET. (İsteyen öğrencilerimiz eğitimini evinden yada istediği yerden uzaktan eğitimle alabilir)
Pakete herşey dahil mi? EVET. Sizden ayrıca bir ücret talep edilmeyecek.(kitap yada oyun ücreti  vs.)
Promosyonlar neler ? 1) 4 saat kulüp etkinliği ücretsizdir

2) 8 ayını tamamlayan öğrenciye eğitim kiti hediye edilir.

3) Program ücreti Aylık 400 TL Yerine 01,01,2021 tarihine kadar %25 indirimle 300 TL

SORUN CEVAPLAYALIM
ONLINE KAYIT